kosik s tovaromKošík s tovarom
0 položiek

AKCIA TÝŽDŇA
Plastový promostolík
Cena iba:
90.00 €

Svetelná reklama - Hliníkové boxy

Späť

Svetelný box - hliníkový profil - Podrobný popis

Svetelný box 60x60 cm obojstraný
nas tip
scroll up
scroll down
Ponúkame Vám svetelné boxy obojstranné, s hliníkovým profilom, vhodné pre Vašu reklamu. Hliníkový profil hrúbky 100 mm je štandardne eloxovaný. Obidve strany boxu sú vyhotovené z mliečneho plexiskla. Vnútro svetelného boxu obsahuje LED moduly s elektrickým zariadením do ktorého je potrebné len zapojiť elektrický kábel.
Vysokosvietivé LED moduly, od renomovaného slovenského výrobcu, sú napájané kvalitným transformátorom MeanWell s ochranou proti prehriatiu, skratu a prepólovaniu. LED moduly sú osadené čipmi CREE (pôvod z USA). Celý LED systém je vyladený tak, aby poskytoval čo najväčšiu svietivosť pri čo najnižšom odbere el. energie a zaručoval bezporuchovosť a veľmi dlhú dobu žinotnosti (až 75.000 hodín = 8,5 roka pri 24hodinovom svietení).
Uchytenie boxu je zabezpečené pomocou dvoch kovových konzol. Okrem obojstranných svetelných boxov, ponúkame aj jednostranné, kde predná časť boxu je osadená mliečnym plexisklom a zadná časť nesvetelná, je z PVC dosky.
Uchytenie svetelného boxu pomocou dvoch kovových konzol

Detail uchytenia


Detaily profilov - hliníkový eloxovaný profil hrúbky 100 mm

Pohľad na profil zhora

Pohľad na profil zdola

Presné rozmery profilu v mm

Konzola pre upevnenie boxu k stĺpu. Pre pripevnenie k stĺpu je potrebná páska Bandimex ktorá sa ovinie po obvode stĺpu a uchytí ku konzole. Páska Bandimex nie je súčasťou dodania.