kosik s tovaromKošík s tovarom
0 položiek
AKCIA TÝŽDŇA
KS15 Krytka na skrutky strieborná lesklá priemer 15 mm
Cena iba:
1.40 €

O nás

Kto sme

Internetový obchod s reklamným tovarom Svet-reklamy.sk sa špecializuje na tovary a výrobky, ktoré majú jedno spoločné: sú určené na reklamu firmy, značky a Vašich produktov.

My nie sme klasický obchodníci, ktorí predávajú rôzne tovary. Sme dlhoroční skúsení pracovníci z oblasti reklamy a na základe toho ponúkame v našom internetovom obchode len tie tovary, ktoré prejdú našimi kritériami a z nášho pohľadu sú naj.

Sme tu preto, aby sme Vám podľa Vašich konkrétnych požiadaviek poradili optimálny produkt alebo tovar.

Internetový obchod Svet-reklamy.sk funguje pod svojim novým názvom od roku 2011. Vznikol premenovaním pôvodného internetového obchodu RIOshop - Reklamný Internetový Obchod, ktorý bol založený v roku 2005 ako prvý internetový obchod na Slovensku s tovarmi určenými na reklamu.

Z histórie

Prevádzkovateľom internetového obchodu Svet-reklamy.sk je spoločnosť RESULT reklamná agentúra s.r.o. Od roku 1992 pod značkou RESULT poskytujeme našim zákazníkom širokú škálu produktov a služieb z oblasti reklamy. Viac na www.result.sk

V marci roku 2005 bola spustená prevádzka prvého internetového obchodu s reklamným tovarom na Slovensku. Jeho názov RIOshop vznikol z prvých písmen názvu Reklamný Internetový Obchod.

RIOshop

Vývoj sa nezastaví v žiadnej oblasti. V špecializovanej oblasti reklamných tovarov ako napr. reklamné stojany, prezentačné steny, promostolíky, rámy a pod. nastal búrlivý rozvoj. Pribúdali dodávatelia a nové reklamné systémy. Zároveň stúpal záujem zákazníkov o naše tovary. Vďaka našim dlhoročným skúsenostiam z reklamy sa nám vždy darilo ponúkať také reklamné systémy, ktoré sú kvalitné, spoľahlivé ale aj cenovo výhodné. Rozhodli sme sa zásadne prebudovať náš internetový obchod - nový svieži dizajn, nový informačný systém doplnený o nové moderné prvky, rozšírenú ponuku tovarov, postupne rozšírenie o nové reklamné služby a výrobu reklamy, zvýšenie skladových zásob a i. Zároveň sme sa rozhodli pre nový, výstižnejší názov nášho internetového obchodu s novým logom: Svet-reklamy.sk

November 2011 - spustenie nového internetového obchodu s reklamným tovarom Svet-reklamy.sk